- Чому у Вас низькі ціни на жетони?

- Наша організація - дочірнє підприємство одного з найбільших виробників нагород в Україні, своє виробництво і прямі контакти з виробниками заготовок жетонів, ланцюжків і т.п. дозволяють нам тримати низьку ціну в умовах фактично воєнного стану в країні (у нас Американські жетони дешевше ніж в Америці!).

 

 

- З якого матеріалу зроблені жетони?

- Жетони виготовляються з надміцної, нержавіючої сталі (Т304) - стандарт американської армії, товщина жетона 0,4 мм, по краю жетона загнутий бортик жорсткості. Іноді нас питають чому ми не робимо жетони з "харчової сталі" ... - Тут все просто: "харчова сталь" призначена для тривалого зберігання їжі, сталь Т304 - для виготовлення жетонів dog tag (вона відповідає всім міжнародним стандартам якості і десятки років використовується в Америці для виготовлення жетонів).

 

 

- Ланцюжки якісні?

- У комплекті з жетонами йдуть сталеві ланцюжки, зроблені в США. Ланцюжки відмінні, не стираються при постійному носінні (раніше ланцюжок, куплений мною в одному з військторгів, втратив свій вид менше ніж за тиждень). Руками розірвати практично не реально, приходьте до нас в офіс, спробуйте самі;) У галереї є фото з 16 кілограмовою гирею на ланцюжку.

 

 

- Чому ви не відправляєте жетони з післяплатою?

- Ми не включаємо у вартість виготовлення жетонів ризики пов'язані з тим, що хтось може не забрати своє замовлення, так само відправка накладеним платежем обійдеться вам в зайві 40-50 грн. (Половина вартості жетона)

 

 

- Які у мене гарантії, що зробивши передоплату на картку, ви відправите мені жетон?

- А які гарантії Вам потрібні? Можемо надати: чесне слова, добре ім'я компанії, і багаторічний досвід роботи з усіма силовими структурами України!

 

 

- Що входить у вартість комплекту з одним жетоном і комплекту з двома жетонами?

- Одинарний комплект: 1 жетон з вашим текстом + 1 ланцюжок 60см. (Гумовий глушник можна замовити окремо, він у комплект не входить)

- Подвійний комплект: 2 жетона з вашим текстом, + 2 ланцюжки 60см. і 10см., + 2 гумових глушника чорного кольору

 

 

- Яку роль виконують гумки на жетонах, навіщо вони?

- Гумки (глушники, бампера ...) запобігають стуку жетона о жетон, також за наявності гумового кільця жетон виглядає красивіше. Аксесуари тут

 

 

- Як правильно носити жетони?

- Жетони носяться на шиї. На кожен жетон спочатку вдягається глушник, потім ланцюжок. На один жетон вдягається короткий ланцюжок, який вішається на довгий ланцюжок з другим жетоном.

 

- Як замкнути ланцюжок?

- Необхідно вкласти другий кінець ланцюжка в затиск і потягнути ланцюжок на розрив.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Чи надаєте ви якісь знижки?

- Так, при групових замовленнях (від 10 осіб) або для дилерів це можна обумовити в індивідуальному порядку, але т.я. у нас мінімальна націнка на собівартість, то розмір знижки буде не великий.

 

 

- Чому не можна оформити замовлення по телефону?

- З метою мінімізації помилок при нанесенні тексту на жетон ми не приймаємо замовлення по телефону, тільки в письмовому вигляді (на e-mail або через on-line форму замовлення на сайті).

 

 

- Чи можна зробити попереднє замовлення жетона на сайті, а сплатити при отриманні в офісі?

- Ми приступаємо до виготовлення жетонів тільки після повної оплати замовлення. Якщо ви хочете розрахуватися в офісі, то жетон буде виготовлятися у Вашій присутності (близько 10-15 хвилин), і тому збивається графік виконання замовлень, це буде коштувати +20 грн. до вартості замовлення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 Якщо у вас ще залишилися питання, - пишіть, телефонуйте, запитуйте!

                                                                                                          із задоволенням відповімо на всі!