Наш партнер ВТО «Орден» є лідером в Україні з розробки державних нагород. Висока якість виробів визнані державними, приватними та міжнародними організаціями.

 

 

Що таке громадські нагороди, як ними нагороджувати, наскільки це легітимно?

 

Нагородна система України складається з:

- Державних нагород

- Відомчі нагороди

- Нагород громадських організацій

- Значків і відзнак

 

 

 

 

 

 

 

 

ВТО «Орден» є автором 11 державних нагород і знаків пошани, автором і виробником більшості відомчих нагород, а також автором і виробником нагород різних громадських організацій.

 

 


Якщо з державними та відомчими нагородами все більш-менш зрозуміло (президент нагороджує держнагородами, міністерства і відомства - відомчими), то статус нагород громадських організацій вимагає більш детального висвітлення.

 

 

В Україні існує наскільки громадських організацій зі своїми нагородними системами, наприклад: ВГО «Звитяга», ВОГ «Країна», МГО «Спілка генералів ОВС», «Міжнародний союз козацтва» та їнші.

 


Громадськими нагородами можуть бути нагороджені:

- Військовослужбовці;

- Працівники правоохоронних органів;

- Учасники інших військових формувань;

- Особи рядового і начальницького складу;

- Інші громадяни України;

- Громадяни інших держав.

 

На сайті СОТ «Орден» розміщена інформація «Як нагородити від свого імені на законних підставах» http://www.vto-orden.com.ua/catalog/layer/yak-nagorodzhuvati-vid-svogo-imeni-na-zakonnih-pidstavah
               

ПС: Інформація про нагородження військовослужбовця нагородою громадської організації вноситься до особової справи на підставі виписки з наказу Громадської організації.