Оберег, оберіг, медальон оберіг, військовий оберіг, оберег для солдата
Военный жетон, військовий житон, army dog tag, жетон военнослужащего, жетон МВД, МОУ, СБУ, ЗСУ, МВС, ДПСУ, армейский жетон, жетон на шею, личный жетон, заказать жетон, купить жетон, солдатский жетон, Украина
Личный жетон, жетон с личной информацией, жетон в подарок, жетон НАТО, американский жетон, идентификационный жетон, особистий жетон, медицинский жетон, информационный жетон
Военный жетон, військовий житон, army dog tag, жетон военнослужащего, жетон МВД, МОУ, СБУ, ЗСУ, МВС, ДПСУ, армейский жетон, жетон на шею, личный жетон, заказать жетон, купить жетон, солдатский жетон, Украина
Жетон для ребенка, детский жетон, baby dog tag, жетон ребенку, информационный жетон, жетон с данными
Жетон-брелок, брелок на ключи, изготовление брелка, брелок дог таг,  заказать брелок, брелок с информацией
dog tag, собачья метка, собачья бирка, жетон для питомца, жетон на ошейник, жетон для собаки, житон для собаки
ІКОНА З МОЖЛИВІСТЮ
ГРАВІРУВАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Дизайн даної Ікони в формі жетона узгоджений і схвалений п'ятьма основними Християнськими церквами України, може використовуватися як жетон - оберіг.  

 

Мадальон виготовлений за формою військового жетона чинного Українського стандарту. На лицьовій стороні оберега рельєфне зображення Покрова Пресвятої Богородиці з молитвою "всю надію МОЄ НА ТОБІ покладали, МАТИ Божа Збережи МЕНЕ ПІД ПОКРОВОМ твоїм"


Тильна сторона медальйона - плоска з місцем для гравірування необхідної інформації.

 

Медальйон виготовляється зі сплавів міді з покриттям нікелем і позолотою, поверх позолоти завдано надміцний ювелірний матовий лак. Товщина жетона - оберега 1,7 мм.  

 

У комплект входить латунна ланцюжок 60 см.

ВІЙСЬКОВІ ЖЕТОНИ

Основне призначення Армійського жетона (Dog Tag) - ідентифікація тіла солдата в разі його загибелі в бою.

У разі загибелі військовослужбовця (якщо немає можливості винести тіло з поля бою) один жетон залишається на шиї загиблого або вкладається в рот, другий (дублікат) забирає командир для передачі в органи обліку. Тому одна з назв таких жетонів - "жетон смертника".

 

Жетони які ми виготовляємо відповідають міжнародному стандарту і використовуються в армії NATO їх форма пройшла випробування часом і є обов'язковим елементом екіпіровки військових в найсильнішій амиї світу.

 

ЖЕТОН С ВАШОЮ ВЛАСНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ


Армійські жетони (особисті інформаційні жетони) дуже широко використовуються в цивільному житті.   Жетони Dog-Tag відмінний і унікальний подарунок на день народження, професійне свято. Також можуть бути корисними людям з медичними захворюваннями (діабет, астма, епілепсія), туристам, рибалкам, мисливцям, літнім людям, дітям і т.д.

 

 

военный жетон
армейский жетон
жетон военнослужащего
ДОДАТКОВИЙ  ЖЕТОН  У  ЧЕРЕВИК

У військовослужбовців армії США, Ізраїлю та в деяких інших країнах широко поширена практика вшнуровиванія додаткових жетонів у взуття. У черевиках Ізраїльських військових навіть передбачені спеціальні відділення (кишені) для додаткового комплекту жетонів.

жетоны в обуви
Военный ботинок с жетоном
Жетон шнуровка
ЖЕТОНИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ

В даний час батьки використовують армійські жетони так само і для дітей. Кожен хлопчисько із задоволенням носитиме ідентифікаційний жетон "як у крутих солдат з бойовиків", а ви будете спокійні що якщо з вашою дитиною не дай Бог щось трапиться - з вами обов'язково зв'яжуться!

 

Вказавши на жетоні інформацію з адресою та номером телефону, ви допоможете своїй дитині знайти вас в скрутну хвилину!

ЖЕТОН - БРЕЛОК для ключей

Втрата ключів - не проблема, якщо на них є інформаційна бирка з номером Вашого телефону. В Україні багато свідомих громадян, які з радістю повернуть Вам пропажу і позбавлять від дорогої зміни замків і виготовлення дублікатів ключів.

 

Жетон-брелок це стильне і не дороге рішення!

ЖЕТОНИ  ДЛЯ  ТВАРИН

Одне з відомих назв військового жетона - DOG TAG, що дослівно перекладається - "собача мітка", таку назву він отримав через схожість армійського жетона з собачою биркою які дуже поширені в США.

 

Ваш улюблинець завжди знайде дорогу додому, за наявності у нього жетона з вашою контактною інформацією (адресою та телефоном).

 

Подбайте про тих кого ви по справжньому любите.